هر آنچه دوست دارید در مورد بیده بدانید

هر آنچه دوست دارید در مورد بیده بدانید

شنبه 15 شهریور ماه 1399

در مورد تمیز کردن و خشک کردن خود پس از استفاده از توالت فرنگی، در واقع تنها گزینه دستمال کاغذی است. به جای این کار می توانید از بیده های دیجیتال استفاده کنید.

bidet چیست؟

bidet  یک درب بیضی شکل و کم حجم است که بر روی توالت فرنگی نصب می شود و کار شستشو را به صورت بهداشتی انجام می دهد و از بدن شما در برابر نفوذ میکروب به دلیل عدم نیاز به استفاده از دستمال محافظت می کند.

 

چگونه کار می کند؟

با استفاده از ترکیب حباب هوا با آب خروجی نازل ها جهت شستشوی کار انجام می دهد.

 

چه کسانی می تواند از یک بیده دیجیتال استفاده کند؟

 

افرادی که دارای مشکلات مفصلی، از کار افتادگی و شکستی دست هستند و نمی توانند خود را نظافت کنند ، به یک بیده احتیاج دارند. واضح است استفاده از توالت فرنگی یا ایرانی که دارای شستشوی دستی است کاری بسیار دشوار می باشد .

مراقبان و پرستاران سالمندان و معلولان نیز که کار ناخوشایند تمیز کردن این افراد را بر عهده دارند با استفاده از دیجیتال بیده می توانند از انجام دادن این کار صرف نظر کنند.این دستگاه با استفاده از فشار و جریان آب ، عمل شستشو را به راحتی انجام می دهد.

 

مزایای استفاده از بیده

این محصول نسبت به توالت فرنگی معمولی از بهداشت بیشتری برخوردار است .بیده دیجیتال باعث پاکسازی کامل روده می شود و از ایجاد جوش در پشت شما جلوگیری می کند.

این دستگاه با محیط زیست سازگاری دارد زیرا شما احتیاجی به دستمال کاغذی ندارید. از قطع15 میلیون درختی که برای ساخت 36 میلیارد رول دستمال توالت استفاده می شود صرفه جویی می شود.

 

یک صندلی bidet شامل گرمکن سیتینگ جهت خشک بودن همیشگی سطح تماس دستگاه با بدن، پاشش آب نازل های ضد زنگ با تنظیمات خاص و تنظیم دمای آب خروجی با کنترل های ثابت و متحرک همراه با خشک کن هوا می. این سیستم گرمایشی دارای صرفه جویی در مصرف آب و برق می باشد.

صندلی های bidet الکترونیکی فقط باید به یک پریز برق زمینی متصل شوند و از اتصال آب موجود به مخزن توالت استفاده کنند.